Oxygen ailesi olarak kişiye özel spor eğitimine 1994'den bu yana devam ediyoruz. Etilerin ilk butik özel ders veren spor salonu olarak hedeflerinize daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz. Kişisel eğitmeniniz sizi hem spor salonumuzda hem de salon dışında kontrol ederek motivasyonunuzu her zaman üst seviyede tutacaktır. Bu güne kadar oluşan10.000 kişilik tecrübesiyle sizlere hizmet veren Oxygen Butik Spor Merkezi, ister kilo vermek, ister vücud geliştirmek ister de zinde kalmak olsun hedefinize spor akademisi mezunu eğitmenimiz ile ulaştırıyoruz.
“Özgürce bilinçli spor yapmak herkesin hakkıdır!” sloganıyla 27 yıl önce yola çıkmış olan Oxygen ekibi bu hizmeti de sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Fiyatını daha da aşağılara çekmek isteyen spor salonumuz farklı seçenekler sunmaktadır.
Uzun ve sağlıklı yaşayın
Atilla Algan